Wycena nieruchomości
PORTAL
rzeczoznawców
majątkowych

Aktualne promocje bankowe i inne

Ten fragment serwisu poświecony jest najwartościowszym aktualnym promocjom bankowym i innym.
Dzieki tej stronie mozna w prosty sposób skorzystac z wybranych przez nas najlepszych ofert na tynku kont bankowych, lokat i innych instrumentów finansowych pozwalających na wiecej niz dają standardowe oferty.
Dodatkowo mozna zapoznac sie z pelną ofertą tutaj

konta bankowe

lokaty

konta oszczednościowe

konta firmowe

kredyty hipoteczne

inne ...

Blikomania 2024

Lubisz płacić BLIK-iem ?
do 23.06.2024 r. zarejestruj się na stronie BLIKOMANII 2024 i zaakceptuj wszystkie cookies oraz zaznacz wszystkie zgody.
Aby przystapić do Blikomanii potwierdz zgłoszenie, transakcja Blik 1zł na rzecz Uniwersytetu Dzieci (transakcja liczy się w loterii !)
Dla każdego nagroda gwarantowana: DOSTĘP DO POLSAT BOX GO (PAKIET START NA 30 DNI) oraz PAKIET 1000 GB W PLUS NA KARTĘ LUB PLUSH na 30 dni. Do wygrania:

7000 (siedem tysięcy) nagród pieniężnych o wartosci 200 zł każda. Do każdego losowania przypisanych jest 700 (siedemset) nagród, 100 nagród na każdy dzień. Nagrody zostana rozlosowane sposród wszystkich Transakcji BLIK poza transakcjami zbliżeniowymi BLIK.

1400 (jeden tysiac czterysta) nagród pieniężnych o wartosci 400 zł każda. Do każdego losowania przypisanych jest 140 (sto czterdziesci) nagród, 20 nagród na każdy dzień. Nagrody zostana rozlosowane sposród wszystkich transakcji zbliżeniowych BLIK.

70 (siedemdziesiat) nagród głównych, każda nagroda w postaci diamentu o szlifie brylantowym okragłym wraz certyfikatem (o wartosci 15.000 zł) oraz kwoty 1667zł, która stanowi integralny element nagrody, przeznaczony na pokrycie należnego podatku od nagrody wylosowanej w Loterii, zgodnie z pkt 4.4 Regulaminu. Do każdego losowania przypisanych jest 7 (siedem) nagród głównych, po jednej na każdy dzień. Nagrody zostana rozlosowane sposród wszystkich Transakcji BLIK.

link do promocji: Blikomania 2024