Wycena nieruchomości
PORTAL
rzeczoznawców
majątkowych

REJESTRACJA w Serwisie MSRM


WSTĘP
 1. Jeśli jesteś rzeczoznawcą majątkowym zarejestruj się w naszym serwisie, dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu przydatnych narzędzi w codziennej pracy !
 2. Rejestracja jest bezpłatna!
 3. Po rejestracji możesz bezpłatnie korzystać z bazy danych przez 30 dni! Przetestuj przez ten czas bazę sam a najlepiej w grupie. Przekonaj się jak praca zespołowa w bazie ułatwia wyknywanie wycen.
 4. Po rejestracji bezpłatnie przez 45 dni będzie się wyświetlał Twój reklamowy profil podstawowy w sekcji Rzeczoznawcy. Istnieje możliwość prezentacji oferty w profilu rozszerzonym lub pełnym. Szczegóły w sekcji zasady zamawiania reklam »».
 5. Dla rzeczoznawców posiadających własne strony www istnieje możliwość współpracy na zasadzie wymiany linków.
SKRÓCONY OPIS REJESTRACJI
 1. Pierwszy etap rejestracji polega na podaniu numeru uprawnień hasła i adresu e-mail. Podczas logowania będzie on Twoją nazwą użytkownika. Należy pamiętać o tym, że numery uprawnień poniżej 1000 poprzedzamy zerami (np. "0098"). Pierwszy etap rejestracji wymaga podania hasła i jego potwierdzenia oraz adresu e-mail.
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu klawiszem "Rejestracja" Twoje dane zostaną przekazane do serwisu MSRM.
 3. Dane zostaną wstępnie sprawdzone przez system, a Ty otrzymasz mail potwierdzający ich przyjęcie.
 4. W mailu umieszczony zostanie indywidualny link. Po kliknięciu na nim zostaniesz przeniesiony do drugiego etapu rejestracji.
 5. Po poprawnym uzupełnieniu szczegółowych danych w drugim etapie następuje przesłanie danych i weryfikacja.
 6. Mail z serwisu MSRM potwierdza ostateczną pozytywną weryfikację i zakończenie rejestracji.